Fotografia motoryzacyjna


Moja specjalizacja to fotografia motoryzacyjna. Zdjęcia motoryzacyjne wykonuję odkąd pamiętam. Od rajdów po zdjęcia typowo reklamowe. Fotografia motoryzacyjna to też pasja do motoryzacji. Starannie wykonane będą służyć idealnie jako materiały promocyjne.

Zdjęcia samochodów


Samochody to bardzo ciekawy temat do fotografowania. Możliwości fotograficzne jakie daje bryła samochodu są nieograniczone. Jednak żeby uchwycić piękno samochodu na zdjęciach, trzeba być kreatywnym i dostrzegać wiele detali. Można opisać to jako wyzwanie – znalezienie miejsca odpowiedniego dla danego samochodu w teorii wydaje się proste – SMART w mieście, kombi w trasie. Jednak odpowiednie miejsce to takie, które współgra z samochodem i podkreśla jego charakter. Dobra fotografia motoryzacyjna charakteryzuje się tym, że wszystko w niej jest spójne a cel, w którym została wykonana jest osiągnięty. Profesjonalne zdjęcia samochodów to niezwykle istotny element reklamowy firm, które się zajmują transportem, detailingiem, wypożyczaniem czy sprzedażą samochodów. Nie od dziś wiadomo, że człowiek kupuje oczami a odpowiednia kompozycja i dobór elementów na zdjęciach samochodów podkreśla formę prowadzonej działalności i pomaga w dotarciu do odbiorcy.

zdjęcia samochodów

Wybierz rodzaj sesji który Cię interesuje


Fotografia dla salonów sprzedaży i wypożyczalni


Zdjęcia samochodów, oferowanych przez salon czy wypożyczalnie to świetna alternatywa aby wyróżnić się na tle konkurencji, która korzysta przeważnie z oficjalnych zdjęć producenta. Zdjęcia z takich sesji służą potem w materiałach promocyjnych – kalendarzach, kampaniach na Facebooku czy Instagramie.

Umów swoją sesję!
Fotografia motoryzacyjna
Fotografia motoryzacyjna

Fotografia dla studio car detailingu


Zdjęcia samochodów z takiej sesji to idealne narzędzie do zaprezentowania efektów pracy ale też postępu prac nad projektem. Prezentacja zespołu, wykorzystywanych materiałów i technik pracy. To wszystko to doskonały pomysł aby Wasz klient miał pewność, że oddając swoje oczko w głowie w wasze ręce będzie spokojny o efekt finalny. Zdjęcia są idealne do wykorzystania w każdych materiałach przeznaczonych do publikacji.

Umów swoją sesję!

Relacje z imprez motoryzacyjnych


Każda dobra impreza motoryzacyjna powinna posiadać fotorelacje. Fotografia motoryzacyjna na takich wydarzeniach to istotny must have! Po zobaczeniu swojego „oczka w głowie” na zdjęciach uczestnicy będą chętnie udostępniać zdjęcia z logo organizatora generując większe zasięgi. Zdjęcia mogą również służyć do promocji przyszłych edycji imprezy.

Umów swoją sesję!
zdjecia reklamowe samochodow krakow
Fotografia samochodów na sprzedaż

Zdjęcia sprzedażowe


Nie od dziś wiadomo, że człowiek kupuje oczami. Dobre zdjęcia samochodów przeznaczonych na sprzedaż gwarantują większe zainteresowanie ogłoszeniem. Sprzyjają także szybkiej sprzedaży samochodu. Ofertę kieruję zarówno do osób indywidualnych jak i komisów samochodowych.

Umów swoją sesję!

Fotografia motoryzacyjna klasyków i youngtimerów


Wymarzony samochód dla mężczyzny to jak pełna ubrań garderoba wielkości 100m2 dla kobiety. Nie ważne czy to BMW E9, Fiat 125p czy Porshe 911. Warto mieć zdjęcia samochodu, które cieszą oko i napawają dumą. A może nawet zawisną w honorowym miejscu w salonie.

Umów swoją sesję!
zdjecia reklamowe samochodow krakow

Firmy i marki, które mi zaufały


fotografia motoryzacyjna

Dlaczego TiNT STUDIO ?


Kreatywność

Jeśli proces tworzenia porównać do pisania książki, to kreatywność jest alfabetem. Sam w sobie nic nie znaczy, ale po odpowiednim ułożeniu liter można tworzyć arcydzieła. Współprace z moimi klientami zaczynam zawsze od dokładnego briefu. Rozpoznaję specyfikę rynku branży na której działa, grupę docelową oraz badam konkurencję.

Terminowość

Jeśli chcesz być pewien, że twoje zdjęcia będą na czas, powierz mi realizację sesji. Podejmuję się szybkich realizacji z zachowaniem całego procesu obsługi. Obrobione zdjęcia zawsze są dostarczane w umówionym terminie, uwzględniając czas na ewentualne poprawki

Jakość i Retusz

Zdradzę Ci pewną tajemnicę... jestem perfekcjonistom.  Zdjęcia poddaje retuszowi by były dla Ciebie dopracowane w najmniejszym detalu. Materiały przekazuję w dwóch wersjach - w pełnej rozdzielczość oraz z przeznaczeniem do publikacji w Internecie. 

Współpraca

Każdy projekt jest dla mnie ciekawym wyzwaniem. Nie ma nic lepszego gdy klient aktywnie uczestniczy w sesji. Możemy wspólnie nanosić uwagi podczas realizacji sesji tak aby efekty były w pełni satysfakcjonujące.