Profesjonalna fotografia biznesowa


Zdjęcia biznesowe to kadry tworzone pod konkretne przeznaczenie. Mnogość możliwości oraz cel, w którym można wykorzystać zdjęcia biznesowe jest ogromna. Social media, kampanie billboardowe, komunikacja wewnętrzna oraz zewnętrzna firmy, employer branding – to tylko niektóre możliwości do których może być wykorzystana profesjonalna fotografia biznesowa. Współpracuje zarówno z korporacjami jak i z osobami tworzącymi swoją markę osobistą. Nie ważne jest czy jesteś prezesem międzynarodowej firmy, prowadzisz jednoosobową działalność, czy szukasz pracy i potrzebujesz zdjęcia do CV – każdy powinien mieć przynajmniej 4-5 oficjalnych odpowiednich zdjęć, które mogą zostać wykorzystane w kształtowaniu pożądanego wizerunku. Zdjęcia biznesowe to coś więcej niż ładnie ubrany człowiek. Maja oddawać to kim jesteś oraz jakie wartości prezentujesz. Fotografia biznesowa służy przede wszystkim budowaniu wizerunku profesjonalisty w świecie biznesu. Nie od dziś wiadomo, że liczy się pierwsze wrażenie.

Fotografia biznesowa, portret biznesowy, sesja wizerunkowa - ogrom możliwości


Zdjęcia, które wykonuję pomagają się wyróżnić. Wizerunek w biznesie jeszcze nigdy nie odgrywał tak istotnej roli jak teraz. Praktycznie cała reklama przeniosła się do Internetu. Ludzie przed spotkaniem osobistym najczęściej sprawdzają z kim mają do czynienia. Profesjonalna fotografia biznesowa to sposób na odróżnienie się od konkurencji. Powinna wspierać wizerunek firmy oraz jej pracowników. Istnieją różne rodzaje sesji, zależnie od potrzeb. Każdego typu sesja biznesowa ma inne zadania ale przyświeca im jeden cel – wykreowanie i utrwalenie odpowiedniego wizerunku organizacji lub marki.

Sesja biznesowa Kraków - korzyści


Profesjonalna fotografia biznesowa daje ogrom korzyści dla kształtowania pozytywnego wizerunku Twojego lub twojej firmy. W czasach gdy cała komunikacja przeniosła się do Internetu odpowiednie zdjęcia biznesowe są poniekąd wymogiem. Odpowiednia sesja biznesowa daje duże szanse na to, że odbiorcy postrzegają organizację tak jak sobie tego sama życzy. Fotografia biznesowa jest tworzona aby wykorzystywać ja w wielu miejscach.

Zdjęcia biznesowe sprawią, że firma jest postrzegana jako godna zaufania – opis oferty a obok Twoje zdjęcia zamiast tych stockowych niewątpliwie pozytywnie wpłynie na wiarygodność firmy.

Dobrze dobrana i wykonana sesja biznesowa wspiera rozwój firmy – kompetencje związane z firmą powinny być potwierdzone  wizerunku jej pracowników.

Profesjonalne zdjęcia biznesowe kreują wizerunek profesjonalisty – pozwalają się wyróżnić wśród konkurencji ale również wpływają na to jak postrzegają nas partnerzy, współpracownicy czy klienci.

Wybierz rodzaj sesji który Cię interesuje


Portret biznesowy


Biznesowe zdjęcia portretowe to idealny sposób na budowanie marki osobistej w biznesie. Nieważne czy jesteś freelancerem czy prowadzisz dużą organizację fotografia biznesowa pozwoli Ci pokazać siebie lub Twoich pracowników jako profesjonalistów, zwracających uwagę na najmniejsze detale. Zdjęcia takie nadają się zarówno do komunikacji wewnętrznej jak i zewnętrznej. Wybiera je zarówno klient indywidualny jak i większe organizacje dla swoich pracowników z wyższego szczebla lub zarządu. Sesja biznesowa przebiega w swobodnej atmosferze, dzięki znajomości mowy ciała i doświadczeniu w portretowaniu, dbam o to by zdjęcia jakie dostaniesz nie tylko wyrażały pozytywny stosunek do odbiorcy, ale również podobały się Tobie. Portret biznesowy może być wykonany zarówno w siedzibie firmy jak i w studio fotograficznym lub plenerze.

Umów swoją sesję!
Fotografia biznesowa
Sesja wizerunkowa kraków

Sesja wizerunkowa


Zdjęcia wizerunkowe to coś więcej niż portret, to połączenie biznesowego charakteru z tym kim jesteś i jakie masz wartości. Ukazują to czym się zajmujesz – Twoją specjalizację. Powinny być spójne z profesją lub stanowiskiem jakie piastujesz – wykonywane są najczęściej w miejscu pracy po to by były jak najbardziej naturalne. Pomagają lepiej zrozumieć to czym się zajmujesz kotwicząc u odbiorcy Twoją profesję. Fotografia biznesowa przyda się nie tylko do Internetu ale również do publikacji medialnych, książek, ebooków czy plakatów promujących Twoje wydarzenie. Sesja biznesowa wizerunkowa jest wybierana najczęściej przez freelancerów, prezesów zarządu lub osób świadomie tworzących swoją markę osobistą

Umów swoją sesję!

Zdjęcia korporacyjne


Niezależnie czym się zajmuje firma, każda chce podkreślać swoją wiarygodność i profesjonalizm. Specjaliści od wizerunku podkreślają, że wizerunek organizacji zależy w dużej mierze od wizerunku jej pracowników. Fotografia biznesowa korporacyjna to głównie fotografia portretowa dla zespołów, działów czy całej organizacji. Wykonuje się ją głównie w wewnętrznej komunikacji czy identyfikacji. Sesja biznesowa jest wykonywana w siedzibie firmy tak by nie zaburzyć codziennego działania organizacji. Tego typu sesja biznesowa polega na tym, że wszystkie osoby fotografowane są w ten sam sposób, wykorzystując to samo oświetlenie oraz tworząc takie same kadry. Czas przeznaczony na jedną osobę to najczęściej maksymalnie 20 minut. Tego typu fotografia biznesowa może również służyć jako zdjęcia profilowe pracowników w serwisach społecznościowych typu LinkedIn jednocześnie pokazując spójność oraz profesjonalizm organizacji.

Umów swoją sesję!
fotografia biznesowa
Zdjęcia Wnetrz Krakow

Atmosfera w pracy


Zdjęcia takie sprawdzają się idealnie w firmach, które chcą się pokazać jako firma oferująca work-life balance. Zdjęcia wykonywane są podczas pracy zespołu czy przerw. Pokazują ogólnie panującą atmosferę panującą w miejscu pracy, pomagając budować w przemyślany sposób employer branding.

Umów swoją sesję!

Klasyczna i nowoczesna sesja biznesowa - różnice


Klasyczna fotografia biznesowa zakłada, że osoba fotografowana jest ubrana elegancko, czasami formalnie – koszula, marynarka/żakiet, w przypadku kobiet spódnica lub spodnie. Należy unikać jaskrawych kolorów czy wzorzystych ubrań. Nowoczesna fotografia biznesowa zakłada, że zdjęcia są robione bardziej lifestylowe-owo – przedstawiają osobę oraz firmę bardziej na co dzień.

Ile kosztuje Twoja profesjonalna sesja biznesowa?


Cena sesji zależy od wielu czynników. Zapoznaj się z moją ofertą sesji biznesowych i napisz jaki rodzaj sesji Cię interesuje. Zdecydowanie polecam się umówić na bezpłatną konsultację w celu idealnego dopasowania zdjęć do Twoich potrzeb. Na spotkaniu zostaną omówione wszystkie czynniki wpływające na koszt sesji biznesowej.

Zdjęcia biznesowe to bezcenne pierwsze wrażenie


Fotografia biznesowa powinna przedstawiać to kim jesteś aby przekaz o Tobie lub Twojej firmy, który idzie w świat był spójny. Wskazane jest przemyśleć jakie cele chcesz osiągnąć dzięki możliwościom jakie daje sesja biznesowa. Warto zwrócić uwagę na takie elementy jak wygląd, strój, miejsce sesji. Jeśli masz wątpliwości co chcesz osiągnąć zapraszam na mojego bloga gdzie znajdują się poradniki dotyczące wielu aspektów sesji oraz jak wygląda sesja biznesowa.

Firmy i marki, które mi zaufały


Sesja wizerunkowa kraków

Dlaczego TiNT STUDIO ?


Kreatywność

Jeśli proces tworzenia porównać do pisania książki, to kreatywność jest alfabetem. Sam w sobie nic nie znaczy, ale po odpowiednim ułożeniu liter można tworzyć arcydzieła. Współprace z moimi klientami zaczynam zawsze od dokładnego briefu. Rozpoznaję specyfikę rynku branży na której działa, grupę docelową oraz badam konkurencję.

Terminowość

Jeśli chcesz być pewien, że twoje zdjęcia będą na czas, powierz mi realizację sesji. Podejmuję się szybkich realizacji z zachowaniem całego procesu obsługi. Obrobione zdjęcia zawsze są dostarczane w umówionym terminie, uwzględniając czas na ewentualne poprawki

Jakość i Retusz

Zdradzę Ci pewną tajemnicę... jestem perfekcjonistom.  Zdjęcia poddaje retuszowi by były dla Ciebie dopracowane w najmniejszym detalu. Materiały przekazuję w dwóch wersjach - w pełnej rozdzielczość oraz z przeznaczeniem do publikacji w Internecie. 

Współpraca

Każdy projekt jest dla mnie ciekawym wyzwaniem. Nie ma nic lepszego gdy klient aktywnie uczestniczy w sesji. Możemy wspólnie nanosić uwagi podczas realizacji sesji tak aby efekty były w pełni satysfakcjonujące.

Inne realizacje